top of page

NOVÁ SEZÓNA JIŽ ZAČALA

A STÁLE NEMÁŠ SVŮJ TÝM?

TAK SE STAŇ SPARŤANEM!

CO JE VODNÍ PÓLO?

Vodní pólo je dynamický hravý sport pro děti i dospělé, kteří mají především rádi vodu. Stejně jako plavci trávíme většinu našeho sportovního života v bazénu. Je to sport, který spojuje charakteristiky ledního hokeje (nasazení, souboje, kontakt), basketbalu (práce s míčem, pravidla) a házené (rychlé přelévání hry od branky k brance, taktika).

PRO KOHO JE VODNÍ PÓLO?

V klubu vítáme všechny holky a kluky, ve věku 8 – 18 let, kteří se chtějí naučit dobře plavat, ale i zkušené plavce, které už "nebaví" prosté plavání a chtěli by zkusit své plavecké schopnosti využít v této zajímavé míčové hře.

Výhodou vodního póla je jeho nízkonákladovost. Není potřeba nakupovat drahou výstroj, jako například v hokeji, zjednodušeně řečeno postačí plavky, ručník a z vašeho dítěte se může stát vodní pólista.

CO TI PŘINESE VODNÍ PÓLO?

Vodní pólo je kombinační, hravý a zábavný týmový sport a jako takový se každému sportovci postará o krásné zážitky, které týmová hra neodmyslitelně přináší. Na vrcholové úrovni patří k jedněm z nejnáročnějších sportů.

Naučíme tě pracovat ve skupině a vzájemně si pomáhat při budování týmu a kamarádské týmové atmosféry. Hraním póla se zdokonalíš v plavání, nabereš sílu a obratnost, získáš perfektní orientaci ve vodě a herní dovednosti s balónem. Vše ve skvělé partě, a proto naše tréninky nejsou jen dřina, ale také zábava.

Do naší sportovní přípravy neodmyslitelně patří i zimní a letní soustředění, na kterých bazénovou přípravu v Praze doplňujeme o pohyb na horách či na venkovních bazénech v přírodním prostředí. Praktikujeme zde různé jiné sporty i společenské hry. Soustředění jsou důležitá pro stmelování týmu a vytváření přátelské atmosféry.

Welcome
PRO VÍCE INFORMACÍ
NAPIŠ, ZAVOLEJ, PŘIJĎ!
sekretariat@spartawaterpolo.cz

+420 732 467 600

AQUACENTRUM ŠUTKA
Čimická 848/41182 00 Praha 8
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page